Gyereknappal búcsúztattuk a tanévet

Sajnos az időjárás nem fogadott minket a kegyeibe az idei tanév utolsó napján, pedig sokat készültünk, hogy az utolsó nap emlékezetes legyen. Az alsósok a Városháza tér mögött játszótérre mentek volna versengeni, a felsősök pedig az uszodát vették célul. Az eső miatt viszont bent maradtunk iskolánk épületében, de így is nagyszerűen éreztük magunkat. A felsösök meghallgatták a Határtalanul pályázat élménybeszámolóját a hetedik évfolyam tolmácsolásában, majd ezzel kapcsolatban feladatlapokat oldottak meg a gyerekek. Utána filmnézés, rajzolás, társasjátékok, csocsó közül választhattak a gyerekek. Az alsósok pedig a folyosókon tartották meg játékos feladataikat. Végül iskolánk diákönkormányzata mindenkit vendégül látott egy gombóc fagyira.

További képek: 2016. június 15. Gyereknap