Anyagi segítséget nyújtanánk

Tisztelt Szülők! A karácsonyi szeretetvásár bevételét a Diákönkormányzat minden évben jótékonyságra fordítja. A tavalyi befolyt összeggel viszont nem kívántak élni a megkeresettek, ezért most fel szeretnénk kínálni ezt az összeget a rászorulóknak, hiszen tudjuk, hogy a tanévkezdés nagy anyagi terhet ró a szülőkre.

A támogatást iskolai étkeztetésre, (névre szóló számlával) tanszerekre valamint a tankönyvekre (a befizetett csekket, számlát bemutatva) lehet kérni.

A kérvények beadási határideje 2014. szeptember 15. A beérkezett kérelmeket a DÖK kuratóriuma a lehető legrövidebb időn belül elbírálja.

A mellékelt nyomtatványt kinyomtatva juttassák be iskolánk titkárságára. A nyomtatvány a titkárságon is igényelhető.

DÖK-támogatás igénylőlap