Tankerületi természettudományi verseny

2014. november 12-én megrendezésre került a Petőfi Sándor Általános Iskolában a Tankerületi Természettudományi verseny 8 általános iskola részvételével. ( Dunaújvárosi Dózsa György, Szilágyi Erzsébet, Vasvári Pál, Arany János, Gárdonyi Géza, Petőfi Sándor Általános Iskolák, a Perkátai Hunyadi Mátyás és a Baracsi Széchenyi Zsigmond Általános Iskolák). KÉPEK ITT

A háromfős csapatoknak matematika, fizika, kémia, biológia, földrajz és technika tantárgyakból kellett megoldaniuk játékos és ügyességi feladatokat. A versenymezőny nagyon szoros volt. A következő csapatok lettek a dobogósok:

I.    Dózsa György Általános Iskola
II.    Széchenyi Zsigmond általános Iskola
III.    Petőfi Sándor Általános Iskola (Puskás Judit 8.A, Fejes Csaba 8.C, Ludik Ágnes 7.A)

Biró Éva tanárnő munkáját segítették a munkaközösség tagjai: Hingyi Anikó, Gábor Renáta, Nagy Gabriella, Hegedűsné Zalányi Tímea, Kovácsné Oláh Krisztina, Sudár Judit, valamint a 6. b (6fő) és 8. b (3 fő)
tanulói. Köszönjük munkájukat.