Farsangoztunk

Nagyszerű hangulatban zajlott le az idei farsang iskolánkban. Az alsósok egy közös jelmezversennyel ünnepeltek, majd a picik saját tantermeikben folytatták a bulizást tanítóikkal és a szülőkkel, míg a nagyobbak egy közös diszkózáson vehettek részt. Rengeteg ötletes jelmezt láttunk, amit a mellékelt képekből is láthattok. A felsősök karaoke, szerencsekerék, lufis vetélkedő és diszkó közül választhattak.

Idén, Voleinné Szlávik Judit tanár néni ötlete alapján bálkirálynőt, bálkirályt és egy egész kis udvart választottak a tanulók. A bálkirálynő Mihály Petra lett, királya Csépányi Zalán lett, az udvarban pedig Daróczi Napsugár és Varga Bálint valamint Orosz Csenge és Reviczky Zoltán kapott helyet. Az 5.A-sok egy kis tánccal köszöntötték a megválasztottakat. Jó kis buli volt, köszönjük, hogy eljöttetek. Külön köszönet a 7.B osztálynak és szüleiknek a szervezésért és lebonyolításért! KÉPEK ITT!

Természetesen a Diákönkormányzat is köszöni szépen a részvételt, hiszen a belépőkből és a büféből befolyt összeg nagyban segíti a DÖK működését.

Galéria: 2015. február 21. Farsang