Kiváló tollaslabdázónk: Laki Viktória

Tollaslabda megyei diákolimpia döntőjében ismét taroltak a dunaújvárosi tanulók. 2015.január 25-én vasárnap Seregélyesen rendezték meg a Tollaslabda Diákolimpia Fejér Megyei Döntőjét 130 fő diákolimpikon részvételével. A dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskolát idén is kiváló szerepléssel Laki Viktória 5.b osztályos tanuló aki U13 korcsoportban indult s képviselte Egyesülete mellett iskoláját is.

Büszkeségeink

A verseny egész nap zajlott 7 tollaslabdapályán nagy izgalmak között. A tét az volt, hogy ki utazhat a március 20-21-22-én Győrben megrendezésre kerülő Országos Diákolimpiai Döntőre. Laki Viktória a saját korcsoportjában 5 lejátszott meccséből 4 nyert egy vesztett után a dobogó II. helyére állhatott így ezüst éremmel s a biztos bejutás csillagával magáénak tudhatta nem csak az ezüst érmet hanem a bejutást a Győrben megrendezett Országos versenyre is. A gyermekeket Varga Gabriella és Jakab János készítette fel. Viktória egyedül képviseli a Petőfi Sándor általános Iskolát az Országos Diákolimpiai Döntőn, amire nagyon büszkék vagyunk. Gratulálunk az elért eredményekhez és sikeres felkészülést kívánunk !