2016 - az olimpia éve! Sportra fel!

Az idei esztendő legjobban várt sporteseményére, a Riói Olimpiai Játékokra iskolánk is méltóan szeretne felkészülni. Ma már minden tanulónk élvezheti a mindennapos testnevelés órákat, de szeretnénk a lehetőségeinket fejleszteni. Ezért arra kérünk titeket, hogy Facebook-oldalunkon kommentben írjátok meg nekünk, milyen sporteszközöknek, sportolási lehetőségeknek örülnétek iskolánkban. Írhattok szabadtéri, tornatermi eszközöket, de ne felejtsétek el a folyosói és tornaszobai testnevelés órákat sem! Alsósok, felsősök és persze a szülők ötleteit is várjuk. Mivel játszanátok? Mivel erősödnétek? Nekünk is vannak ötleteink, de várjuk a ti gondolataitokat is január 31-ig. Természetesen az elmúlt évekhez hasonlóan az ötletek megvalósításában is számítunk majd a segítségetekre.

rio