Szülői oldal a KELLO felületén

Tisztelt Szülők!
Tájékoztatjuk Önöket, 2016. április 15-től elérhetővé válik a KELLO oldalán a „Szülői felület”, melynek segítségével szeretnék az Önökre háruló feladatokat megkönnyíteni.

A szuloifelulet.kello.hu weboldalon az alábbi funkciók lesznek elérhetőek:
A szülő megtekintheti és jóváhagyását, illetve módosítási kéréseit jelezheti a Tankönyvfelelős részére:
•    gyermeke(i) tankönyvrendelésével,
•    gyermeke(i) iskola által nyilvántartott személyes adataival (ez a funkció adatvédelmi okokból regisztrációhoz kötött) kapcsolatban.

A fizetős státuszú gyermekek szülei részére az eddigi csekkes fizetési mód mellett, lehetőséget nyújt a KELLO elektronikus számla igénylésére és más fizetési módok választására (utalás, bankkártyás fizetés).
A szülői felületen a szülő által jelzett módosítási igényekről az iskola értesítést kap. A módosítási kérések elfogadása, végrehajtása - a szülő módosítási szándéka - mindaddig nem jelent tényleges adatváltozást, amíg a jogosult tankönyvfelelős azt át nem vezeti.
A KELLO részéről ez egy kényelmi szolgáltatás, ezért az iskola dönthet úgy is, hogy a korábbi évek gyakorlatát követve írásban is kéri a szülőket a felületen már jelzett igények rögzítésére.
A későbbiekben a felület használatát bemutató anyagot is elhelyeznek az oldalon.