Diák igazgató választás 2019

Az idei tanévben is megvalósult iskolánkban a diákigazgató választás melyen a 8.a és 8.b osztály kampányolt az igazgatói szék reményében. Mindkét osztály színes programokkal rukkolt elő. Ezekből néhányat szemezgetve: arcfestés, csillámtetkó, hennafestés, de nem hiányozhattak a sportos programok sem, mint például a kötélhúzás vagy a ,,just dance”. Kampányprogramokat érdekesebbé téve egy tűzoltó autót is megcsodálhattak a gyerekek.

Az „A” osztály jelöltje Varga Tessza volt míg a „B” osztálybóp Kovács László mérette meg magát és gyűjtötte a szavazatokat. A kampányoló osztályok különböző házi készítésű sütemények, kekszek kínálásával igyekeztek saját jelöltjüket népszerűbbé tenni.

A választás eredménye csupán néhány szavazattal dőlt el Varga Tessza javára, ez is mutatja mennyire jól sikerült midkét osztály kampánya.

A beígért programok között szerepelt: kisállat simogatás, zeneküldés, kincskeresés, sportvetélkedők.

Tessza belekóstolhatott István bácsi munkakörébe - ha csak rövid időre is - de biztosak vagyunk benne, hogy örök emlék marad számára…

62238337 2491666424186771 6254883412876722176 n