Közlemény - Járványügyi intézkedések III.

Tisztelt Látogató!

Tájékoztatjuk, hogy a 29/2021. (XI.19.) EMMI rendelet korlátozza a látogatók fogadását,
ezért az intézményünkbe történő belépési rend 2021. december 1-jétől módosul.

• Iskolánk kizárólag előre bejelentkezett és az intézményvezető által engedélyezett látogatót fogad.
  • Az érkező látogató belépéskor köteles a mellékelt dokumentumban részletezett védettséget igazoló okmányok valamelyikét felmutatni.
  • Az okmány érvényességét az ügyeletes pedagógus vagy a portai feladatokkal megbízott munkatárs ellenőrzi.
  • A látogató a hőmérsékletmérést és a kézfertőtlenítést a bejáratnál önállóan teljesíti, és maszkban közlekedik az intézmény teljes területén.
  • A gyermekét kísérő nagykorú személy számára kijelölt várakozási pontok a főbejárat előtti híd és az udvari vaskapu.
  • Sem az iskola udvarán, sem az iskola épületében kísérő nem tartózkodhat.
  • Iskolánk főállású pedagógusai és alkalmazottai az 599/2021. (X.28.) kormányrendelet szerint látják el feladatukat az intézményben.
  • A tanulók belépési rendje változatlan, védettségi igazolványra az iskolában nincs szükségük.
  • Az udvari sorakozónál a hőmérőzést és a kézfertőtlenítést az ügyeletes pedagógusok felügyelik, a közösségi terekben maszkot viselnek.

Mindenkinek jó egészséget kívánva
köszönjük az együttműködést,