Diákigazgató választás 2018.

Az idei tanév utolsó napjainak színesítéseképpen két nyolcadikos osztályunk indult a diákigazgató választáson. A 8.A-ból Csontos Dominik, a 8.C-ből Fábos Lotti versengett azért, hogy aztán iskolatársaik megválasszák őt az iskola igazgatójának egy napra.

Óriási versenyt, és szórakoztató, az egész iskolát megmozdító programokkal készült mindkét osztály a keddi kampányra. Volt szirénázó rabszállítótól, udvari bulizásig minden! Nem maradhatott el a finomságok osztogatása, valamint a csillámtetkó-festés sem. Tanulóink nem győzték kapkodni fejüket, hiszen az iskola minden sarkában történt valami.

A szavazatok többségét idén Csontos Doma kapta, így aztán szerdán át is vehette a hatalmat az iskola felett. A 8.A-sok be is tartották ígéreteiket: volt többek közt állatsimogató, tanár-diák foci, további csillámtetkózás, és szólt a zene minden szünetben. Ne feledkezzünk meg arról sem, hogy a diákigazgató mellé diák titkár is járt, így Scheier Bence megtudhatta, mennyi apró-cseprő dologgal kell megbírkózni egy átlagos napon...

Mindkét osztálynak és osztályfőnökeiknek, Maletáné Szabó Katalinnak és Hingyi Anikónak köszönjük a tartalmas programokat! KÉPEK ITT