Diákigazgató-választás

Véget ért a diákigazgató-választás! A nyertes Szloboda Bence és a 8.B osztály lett 254 szavazattal, megelőzve Braun Petrát és a 8.A osztályt, akinek 208 szavazatot sikerült összegyűjteni. Gratulálunk mindkét osztálynak! KÉPEK ITT

Jövő csütörtökön indul iskolánkban sok-sok kihagyott év után a diákiazgató-választás. A két jelölt: Braun Petra (8.A) és Szloboda Bence (8.B). Az alábbi oldalon megismerhetitek a jelölteket és az osztályok által szervezett programokat! Mindenkinek jó szórakozást! KÉPEK ITT

A jelöltek:

Braun Petra 8.A

Sziasztok Braun Petra vagyok, a 8.a jelöltje. Szeretném bemutatni nektek az osztályomat hiszen nekik köszönhetem azt, hogy indulhatok a diákigazgató címért.

Az osztály töbnyire 8 éve ismeri egymást és azóta nagyon összetartó kis csapatot alkotunk. Az osztály érdeklődési köre nagyon sokszinű ez látszik a programjainkon is.

Vegyetek részt minden programunkon!

Ennek a hétnek nem a versenyről kell szólnia hanem, hogy velünk eggyütt jól érezzétek magatokat (még ha órákon tanulni is kell)!

Ha tetszettek a programjaink akkor szavazzatok ránk!!!

Szloboda Bence 8.B

Mi vagyunk a 8/B és programjainkkal kapcsolatban és jelöltünkről szeretnénk írni, hogy ránk szavazzatok.
Miért érdemes jelöltünkre Szloboda Bencére szavazni?
Egy-két okot adunk rá!
-Közösségi munkája.
-Sport teljesítménye
-Mert segítőkész és megbízható
-Hűséges az osztályához és barátaihoz
-Nem lenne önkényuralom..
És még bízunk ti is találtok rá okot hogy rá szavazzatok!
Reméljük ,hogy sok osztályt meggyőz majd a hangulat és
programok és a szavazatukat Szloboda Bencére teszi.
Szavazz a 8/B-re, Szavazz Szloboda Bencére!

KÉPEK ITT

A PROGRAMOK

CSÜTÖRTÖK (8.A)

Csodálatos és izgalmas programokkal várunk minden érdeklődőt április 4-én.

Plakátokon és szórólapokon láthatók eseményeink, azonban részletek itt találhatók:

- palacsintaevő verseny (FELSŐSÖKNEK)
helyszín: 4-es terem előtti aula

- lufiborotválás
helyszíne: aula
résztvevők száma: FELSŐS osztályonként 2 fő

- húsvéti tojáskeresés (ALSÓ ÉS FELSŐ TAGOZAT)
Minden osztály kap egy borítékot, amibe az összegyűjtött tojásokat teszik. A tojásokat az iskola területén (folyosókon, stb.) rejtjük el. Ezt negyedik óra után a portára kell leadni. A nyertes osztály jutalomban részesül.

- TOTÓ a 8.a-ról
A kitöltendő TOTÓKAT az első óra után lehet felvenni a 10-es terem előtt, FELSŐSÖKNEK (osztályonként 1-et). Ezt a nagyszünetben kell leadni a portán. A nyertes osztály jutalomban részesül.

- tejszínhabetető verseny
időpontja: nagyszünet
helyszín: jó idő esetén az udvari színpadon, rossz idő esetén bent az aulában
résztvevők száma: FELSŐS osztályonként 2 fő
A diákok bekötött szemmel, kanállal etetik meg egymást tejszínhabbal.

- ALSÓSOKNAK, FELSŐSÖKNEK plüssállat szépségverseny
időpontja: 2:00- 3:00
helyszín: 2-es terem
A gyerekek bemutatják, ismertetik plüssállataikat. A "legszebb" plüssállat gazdája nyereményben részesül. Tehát ne felejtsétek el már reggel elhozni kedvenceiteket!

- ALSÓSOKNAK, FELSŐSÖKNEK fodrászverseny
időpontja: 2:00- 3:00
helyszín: 10-es terem
résztvevők száma: osztályonként 2 fő(fodrász és "alany")
Kellékeket(hajlakkot, csatokat, fésűt, vasalót, stb.) hozzatok magatokkal. A legjobban sikerült frizura készítője és viselője is jutalmat kap. VÁGNI, FESTENI, MOSNI nincs lehetőség!

Egész nap zene a szünetekben.

A nap végén összesítjük a pontokat, és a legeredményesebb osztályt jutalomban részesítjük.

Ha tetszettek programjaink, nyereményein SZAVAZZATOK RÁNK! 8.a

PÉNTEK (8.B)

- evő- és ivóverseny ALSÓ ÉS FELSŐNEK
helye: földszinti aula

- szkander verseny ALSÓ ÉS FELSŐNEK
helye: 4-es terem előtti aula
Bárki nevezhet!

- citromléivó verseny FELSŐSÖKNEK
helye: földszinti aula

- papírrepülő verseny ALSÓSOKNAK
helye: alagsor, Pali bácsi műhelye

- lábszépségverseny FELSŐSÖKNEK
időpontja: 3. óra utáni szünet (udvari)
helye: aula
osztályonként max. 1 fő (előre válasszátok meg, hogy kit indítotok! Térdtől lefelé értékelnek a 8.B-s fiúk, paraván mögött!)

- gyorsolvasási verseny ALSÓSOKNAK
időpontja: 3. óra utáni szünet (udvari)
helye: 3-as terem
osztályonként 1 fő

- versírás a 8.B osztályról ALSÓ ÉS FELSŐNEK
időpontja: a 4. szünetben kell leadni a portára (névvel, osztállyal)
bárki írhat

- sportrendezvények, kötélhúzás ALSÓ ÉS FELSŐNEK
időpontja: 14:00
helye: udvar
bárki eljöhet

Egész nap BÜFÉ várja a gyerekeket, valamint a szünetekben zene!

A SZAVAZÁS MENETE

Szavazni április 8-án, hétfőn kell. Minden tanuló az első vagy második órában tud szavazni a kiosztott szavazólapokon. Tehát NEM LEHET ENNÉL KORÁBBAN SZAVAZNI!