Fenntarthatósági témahét a felsőben

Mi felsősök áprilisban még digitális munkarendben tanultunk, a témahetet is digitálisan teljesítettük. Az erdő, mint ökoszisztéma, a zöld gazdaság és a fenntartható közösségek témája volt a feldolgozandó feladat. Minden felsős évfolyam számára külön feladatcsomag készült. A tanulóknak egy-egy kijelölt napon 14-17h-ig volt lehetőségük a témákban elmerülni a Google tanteremben a Témahét fül alatt. A témahéthez történő csatlakozás önkéntes volt a tanulók számára, örömünkre összesen 2785 feladatpontot gyűjtött össze a négy felsős évfolyam.

Az osztályok fenntarthatósági aktivitása beleszámít az osztályok közötti pontversenybe. A témahét legeredményesebb osztályai: I. helyezés - 6.a, II. helyezés - 7.b, III. helyezés - 5.b. Gratulálunk!

1 6a 2 7b 3 5b


Reméljük, hogy tanítványaink hasznos időtöltésnek találták az informális tanulást és fenntarthatósági motivációjuk fejlődött Földünk és környezetünk megóvása érdekében.

Szervezők: Horváth Mariann munkaközösség-vezető és a természettudományi munkaközösség