Sikerült, OKÖ fogadalom kipipálva

Kétkedve tették meg az év elején öko-fogadalmukat iskolánk alsós diákjai. Hitték is, meg nem is, hogy teljesíteni tudják, de sikerült!!!

Az öko-munkacsoport örömmel tapasztalta ellenőrző körútja során, hogy minden alsós osztálynak sikerült a fogadalomban szereplő vállalások kivitelezése. Munkájuk meghozta gyümölcsét, mert mindent megtettek azért, hogy terveik valóra váljanak. Némelyik kupakokat gyűjtött, volt, aki a terem tisztaságára ügyelt jobban, mások az állatokat gondozták, vagy kerülték a neylon zacskók és más műanyagok használatát és még sorolhatnám a terveket, ötleteket, melyek megvalósítását képekkel dokumentálták.

Büszkék vagyunk alsósainkra és kívánjuk, hogy továbbra is maradéktalanul meg tudják valósítani terveiket. Csak így tovább!

Képes összeállításunk ITT látható.

okoalso honl