I. Petőfi Ökotudatos Gombfoci Bajnokság

Egy nagyon egyszerű recept szerint rendezte meg iskolánk alsó tagozata ezt a programot:
 
- végy sok játékért rajongó kisiskolás csapatot, akik a délutáni szabadidős foglalkozást szívesen töltik hasznosan és vidáman;
-keress hozzá hungarocell hulladékot, kidobásra váró kupakokat, gombot és krepp papírt;
-kell még néhány kreatív pedagógus, aki az ötletből valóságot varázsol és máris megszületik az !. Petőfi Ökotudatos Gombfoci Bajnokság.
 
IMG 6574
 További képek a bajnokságról, ITT találhatók!
Nagyon nagy örömmel és lelkesedéssel készülődtünk erre a programra, melynek megvalósítását Bécs Krisztina tanító néni vállalta magára. A gyerekek csillogó szeme, küzdeni vágyása és vidámsága pedig megmutatta, hogy minimális ráfordítással, a rendelkezésre álló tárgyak újragondolásával egy élményekkel teli és igen motiváló program születik. A siker nem maradt el, hisz a zárást követően már meg is fogalmazódott a kérés: "Holnap is játszunk ilyet?
Hátha holnap nem is, de jövőre várunk benneteket újra!