Zöld piknik 

Alsós gyerekzsivajtól volt hangos szerdán délután a Duna part. Zöld pikniket szerveztek a pedagógusok a gyerekeknek természetes környezetben és egészséget szolgáló testmozgással fűszerezve. 
Két órakor indult a közel 200 gyermek és rövid sétát követően érkezett meg a helyszínre, ahol egy szívet formálva fejezték ki a természet iránti szeretetüket, melyet képen is megörökítettek. Majd jöhetett a várva várt játék: voltak vidám akadályokkal tűzdelt feladatok éppúgy, mint szabadon választott és otthonról hozott lehetőségek. A legnagyobb örömet a dombról való hempergőzés jelentette, mely megunhatatlannak bizonyult. 
Mindezt az élményt kiegészítette a plédeken elfogyasztott finom falatok élvezete, mely nélkülözhetetlen eleme a piknikezésnek.
Tartalmas és élményekkel teli délután volt. A gyerekek annyira jól érezték magukat, hogy rögtön felcsattant a kérdés: Holnap is jövünk? Ígérjük, hamarosan!
Köszönjük a napközis tanítók szervező munkáját!
honlap zold