hos

Mert nálunk mindenki egy történet

Az iskola életében sajnos a dolgos hétköznapok mellett nincsen lehetőségünk arra, hogy méltassuk diákjaink iskolán kívüli sikereit. Pedig tudjuk, hogy közületek nagyon sokan járnak edzésekre, különböző képzésekre, de tudjuk azt is, hogy nem csak sportolóink lehetnek hősök, hanem sok “hétköznapi hősünk” is van. Ezért indítunk iskolánk honlapján egy új oldalt, az “Ez vagyok én” rovatot. Itt szeretnénk lehetőséget adni arra, hogy bárki, aki kedvet érez, bemutatkozhasson iskolatársai, tanárai és a szülők előtt. Tudjuk, hogy az iskolában nálunk mindenki egy történet, és mindenkire büszkék lehetünk valamiért.

Amennyiben szeretnéd megosztani másokkal azt, hogy miért vagy te különleges, akkor itt a lehetőség, hogy jelentkezz, és mi meg fogunk keresni téged, hogy egy interjú formájában megismerhessünk téged. Szívesen illusztráljuk a bemutatkozásodat képekkel vagy akár videóval.

Reméljük, hogy ezzel a kezdeményezéssel meg tudjuk nektek mutatni, hogy mennyire büszkék vagyunk MINDENKIRE!

Első diákunk: Pölöskey Józsi

Neved:*
Osztályod:*
Miről mesélnél szívesen?
Írd be a kódot!