szeptember 30 2016

Futott a város – Futottunk mi is!

A 2016. szeptember 24-én az immár hagyományosnak számító “Itthon vagy! Magyarország, szeretlek!” rendezvény egyik szombati programeleme a „Fut a város!” elnevezésű futóverseny volt.

A rajt tíz órakor volt, a következő útvonalon:

Városháza tér – Dózsa György út – Bartók Béla út – Kossuth Lajos u. –Vasmű út – Városháza tér

Ezen az eseményen részt vettek iskolánk tanulói is, az egyik alsó tagozatos osztályunk beszámolóját olvashatjátok most!

Fut a város – futunk mi is!
Egy szép szeptemberi szombat reggel futóversenyt rendeztek a városban. A 3. c osztály megbeszélte, hogy részt vesz rajta. Felvettük a Petőfis pólóinkat és megkezdtük a bemelegítést. Nagyon hosszú volt a táv, de nekünk nem okozott problémát, mindenki lefutotta, még Dia néni és egy anyuka is. A végén kihúzták a sorszámainkat. Valentin egy óriás pizzát nyert, Dia néni pedig egy 5000 Ft-os vásárlási utalványt a Decathlonba. Ebből játékokat vesz nekünk. Nagyon jó kis móka volt, találkozzunk jövőre is!

Tonka Kevin 3. c
Posted 2016-09-30 by admin in category "Ti írtátok

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.