Félév Diákja elismerés – Sárosi Zalán

A Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskola mindig büszkén méltatja kiemelkedő teljesítményű tanítványait. Önkormányzatunk a Félév Diákja címmel egyéni kategóriában most Sárosi Zalánt tüntette ki.

zalan5a

Sárosi Zalán iskolánk 5.a osztályos kitűnő tanulója. Magatartása ötödik éve példás, viselkedése valóban követendő példa társai számára. A közösségi feladatokból aktívan kiveszi a részét, ebben a tanévben 12 iskolai dicséretet kapott. Társai megbíznak benne, nagyra értékelik.

Zalán 6 éves kora óta kézilabdázik, a Dunaújvárosi Virág Kézilabda Sportegyesület leigazolt játékosa. Egy alkalommal elnyerte a legjobb játékos címet is. Kitartó szorgalma és sporteredményei miatt egy évvel a korosztálya felett játszik. Csapatával az idén több neves bajnokságon megmérette vagy megméretteti még magát - Üstökös Kupa, Főnix Vándorkupa, Dunavia Kupa, Pünkösdi Kupa, Intersport Youth Handball Festival. Hatalmas nagy álma, hogy egyszer profi kézilabdázó legyen. Hajrá Zalán! Büszkék vagyunk rád!