Ha bajba kerülnél...

Iskolánk honlapjának jobb oldalán egy új szakaszt kapott három internetes link, amit figyelmetekbe ajánlunk. Természetesen bármikor fordulhattok iskolánk dolgozóihoz segítségért, de a segítség más csatornáit is szeretnénk bemutatni.

A KÉK-VONAL Gyermekkrízis Alapítvány ingyenesen hívható, telefonos lelkisegély-vonalat tart fenn azoknak, akiknek segítségre van szükségük. Telefonszámuk: 116-111, amit bármilyen szolgáltatón keresztül ingyenesen hívhatsz. Tevékenységeikről itt olvashatsz.

 

 

A bizonsagosinternet.hu oldal elsősorban azért jött létre, hogy az interneten keresztüli, káros oldalakat, tevékenységeket jelenthessük a megfelelő szerveknek. Ha olyan oldalt találsz, ami szerinted vagy szüleid szerint káros lehet rád nézve, akkor ezt az oldalt keresd fel!


 

A saferinternet.hu oldal pedig elsősorban a fiataloknak nyújt tájékoztatást az internet veszélyeiről.

 

Mindenek előtt persze azt hirdetjük, hogy ha bármilyen okból is bajban érzed magad, családod nyújthatja számodra a legnagyobb segítséged!