Várjuk önöket a gálán!

Tisztelt Szülők!
Kedves Támogatóink!

Nagyon köszönjük azt a hatalmas érdeklődést, mellyel Jubileumi Petőfi Gálánkat megtisztelték. Csaknem telt házas két előadás veszi kezdetét a holnapi napon "Félszáz év" címmel. Változatos és nagy lelkesedéssel készült produkciók között helyet kapott angol dal, tréfás betétekkel tűzdelt jelenet, poharak és hangszerek varázslatos játéka, és tánc minden mennyiségben. Iskolánk valamennyi tanulója, közel 420 gyermek csillantja meg tehetségét 44 pedagógusunk támogatásával. Ha felkeltettük érdeklődését, néhányan még csatlakozhatnak hozzánk.
Várjuk Önöket a KULTIK moziban. Nyitás mindkét előadás kezdete előtt fél órával.
A produkciókról profi felvételek készülnek megörökítve az emlékezetes pillanatokat, amelyeket az Önök rendelkezésére bocsátunk!

Jöjjenek el és ünnepeljünk együtt!

gala2022

galaplakat