Petőfi Hét - Bohókás nyomozás

Március 21-25 között megtartott Petőfi hét az 50 éves jubileum jegyében zajlott. Az első két napot alsós programokkal töltöttük meg.
Hétfő délelőtt bohókás nyomozás keretei között egy toto kitöltésével indult a nosztalgiázás. A gyerekek játékos, vicces feladatok keretén belül ismerhették meg iskolánk épületét és betekintést nyerhettek az elmúlt 50 évbe is, hiszen a feladatok között szerepelt a tablókon tősgyökeres diákok: Andi néni és Balázs bácsi megkeresése is. Közben fény derült Márti néni, Ildi néni, Magdi néni, Reni néni és még Móni néni ballagási tablójára is. A délelőtti szüneteket hangos kacagások, lépcső számlálgatások, virágok kutatása színesítette. A gyerkőcök a kérdéseket felosztva, csoportokba verődve oldották meg. Természetesen a feladatok megoldása nem maradhatott jutalom nélkül, ugyanis kedden reggel már nagy örömmel fogyaszthatták az ajándék cukorkákat a gyerekek. A remek programot köszönjük a 3. évfolyam tanító nénijeinek.

További képek itt