Tankerületi Vidám Anyanyelvi Vetélkedő újragondolva

Alsós tankerületi versenyünket az idén új formában bonyolítottuk le.
A Redmenta felületén keresztül biztosítottunk a jelentkezők számára lehetőséget a megmérettetésre. 2022. március 30-án 8:00-16:00 óra között a számukra legkedvezőbb időpontban, saját iskolájukban ülhettek le a számítógépek elé a 3 fős 4. évfolyamos csapatok és kb. egy óra leforgása alatt birkózhattak meg a játékos nyelvi feladatokkal, melyet iskolánk jubileuma alkalmából Petőfi Sándor költészetéhez kapcsolódó érdekességekkel is fűszereztünk.

Köszönjük minden iskolának, hogy bekapcsolódott ebbe a versengésbe és reméljük, hogy olyan jó érzéssel oldották meg a feladatokat, mint amilyen szívesen mi összeállítottuk őket.

Íme a végső sorrend, mely nagyon szoros eredményt hozott. Gratulálunk az első 5 helyezettnek:

I.helyezett: MICSAVI csapat – Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola
II.helyezett: 3 Profi – Előszállási Árpád Fejedelem Általános Iskola
III.helyezett: Aranycsapat – Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola
IV.helyezett: Furfangos Fiúk – Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskola
V.helyezett: Vidám Pajtások – Sárszentmiklósi Általános Iskola
Köszönjük mindenkinek a részvételt, várunk Benneteket jövőre is!

További képek itt