Színpompás magaságyások

Ökoiskolai vállalásaink igen széles skálájában kiemelt szerepet tölt be az a 11 magaságyás, melyet alsó tagozatos osztályaink hozzáértő gondoskodása övez.
A tavaszi munkálatok eredményeképpen és az alsós diákönkormányzat támogatása révén meseszép virágokat ültettek el a legkisebbek. Ezt azonban megelőzte a talaj előkészítése, felfrissítése, a gyomnövények eltávolítása és az új növények elhelyezésének megtervezése.
A legkisebbek nagy lelkesedéssel és tanítóik hozzáértő iránymutatásai révén újjávarázsolták iskolánk minikertjeit és szebbé tették udvari környezetünket, miközben számtalan új ismerettel lettek gazdagabbak a természet csodálatos világáról.
Köszönjük mindenkinek odaadó munkáját, Varjuné Ági néninek pedig a növények beszerzését!

További képek itt