December hónap osztálya – 5.a

A naptári év utolsó hónapjában is hihetetlenül szoros volt a verseny.

Az ötödikes osztályok a karácsonyi műsor szervezésével, az idősek otthonában való „vendégszerepléssel” tetemes mennyiségű pontra tettek szert. Ráadásul közülük a „C” osztály zsebelte be a hónap legtöbb dicséretét. Ezen az évfolyamon több tanuló tankerületi angol versenyen mérettette meg magát, amiért szintén jutalompont járt. A hónap osztálya végül az 5.a lett, második pedig az 5.b

Decemberben a karácsonyi teremdekorációt is megversenyeztettük. Az osztályok régen látott aktivitással vetették bele magukat, és végül a két hatodikos osztály nyert holtversenyben. Közönségdíjas lett az 5.a.

Kifejezetten szorgos volt a 8.b is, akik aulát dekoráltak, Mikulás-vetélkedőt szerveztek, valamint három tanulójuk kiemelkedő eredményt ért el a Széchenyi Gimnázium kistérségi matematika versenyén. Összesített pontszámuk a dobogó harmadik helyére sorolta őket.

Dicséretet érdemel még a 6.a is, akik a hónapot szinte teljes hiány, azaz mínusz pontok nélkül zárták.

Gratulálunk a lelkes osztályoknak!

1.    5.a    829 pont
2.    5.b    826 pont