Tanévzáró ünnepély

Tanévzáró ünnepély 2023

Kedves Gyerekek! Wesselényi Miklós gondolatával búcsúzom: „A tanulás nem felkészülés az életre, a tanulás maga az élet”. Kívánom, hogy nyáron is tanuljatok és tapasztaljatok! Nem magyart és matematikát, hanem a természetet, a szabadságot, a családi életet, a barátkozást, az aktív időtöltést. Lelkileg töltekezzetek, szerezzetek szép élményeket! A 2022/2023-as tanévet- balesetektől mentes, fiataloknak és felnőtteknek egyaránt pihentető nyári vakációt kívánva, bezárom. Viszontlátásra szeptemberben! Árvai Gyöngyi – intézményvezető

Kitűnő/kiváló bizonyítványért nevelőtestületi dicséretben részesült:

1. évfolyamon: Vermes-Baján Vivien, Schreiber Ádám, Kapás Mira, Czimmermann Dorina, Darabos Alíz, Fábián Hanna Bianka, Kovács Milos, Fekete Kiara Lia, Kovács Flórián, Puskás Hanna, Horinka Marcell Attila, Kis Levente, Lukácsi Péter.

2. évfolyamon: Barzsó Lilien, Vainel Kristóf, Bereczki Ditta, Mile Eszter Lea, Fejős Vilmos Ádám, Arany Patrik, Bartos Bence, Ferencz Emília Erika, Katona Ervin.

3. évfolyamon: Pekli Áron, Mendi Izabella, Meksz Lili, Pintér Szófia, Fecskó Ramóna Katalin, Varga Lia Vanda, Fazekas Léna, András Dorka, Szabó Bálint, Oszlányi Lilla, Molnár Patrik Zoltán, Bloz Kevin, Turi Vivien Fruzsina.

4. évfolyamon: Solymosi Balázs, Garbacz Máté István, Kiss Fruzsina, Vincze Lilla, Szombat Ármin, Régi Vanessza Vivien, Katona Bence, Nagy Norbert István, Nagy Jázmin Flóra, Gál Zoé, Kovács Fanni Liliána, Sóti Renáta Éva, Izsák Eszter.

5. évfolyamon: Dániel Bendegúz, Kovács Levente, Bogdán Nimród, Boór Milán, Molnár Csenge, Nagy Gréta Panka, Vainel Vince, Ősz Csenge Boróka.

6. évfolyamon: Imre Vivien, Kovács Emma Karina, Tar Szabolcs Bence, Várnagy Kitti, Várnagy Erik.

7. évfolyamon: Boncz Adél, Csőregi Zalán, Erdélyi Bulcsú Levente, Kovács Lévi Olivér, Szalma Ádám Attila, Páhi Alex Zsolt.

A Petőfis Tanítványainkért Alapítvány kitüntető címmel díjazott tanulója:
    Az év diákja 2023 - Izsák Eszter 4.a.

A Logiscool ajándék nyári táborral jutalmazott tanulója:
    Fazekas Ádám 5.b.

Gratulálunk a díjazott tanulóknak és a díjban nem részesülő, de a bizonyítványáéért becsületesen megdolgozó tanulóknak egyaránt! Várunk majd vissza benneteket!

Nevelőtestület

További képek itt