Október 10. - A lelki egészség napja

„Talán semmi sincs szebb a világon, mint találni egy állatot, akinek a lelkébe nyugodtan letehetjük szívünk titkait, akiben megbízunk, akinek kedves arca elűzi lelkünk bánatát, akinek egyszerű jelenléte elég, hogy vidámak és nagyon boldogok legyünk.” Hemingway

Kilencvennyolc tanítványunk ajándékozott meg bennünket kis kedvence fényképével a lelki egészség napján. Kicsik még, gyerekek, de a családban már tanulják a felelős állattartást. Sokan fajta tiszta, őshonos, mások keverék vagy éppen örökbefogadott állatot nevelnek. Otthon megtanulják azt, ami az iskolában nem tanítható, az állatokról való szerető gondoskodást. Nagyon figyeljetek a szüleitekre gyerekek, mert amikor majd felnőttek lesztek, nektek is tanítanotok kell majd a szerető és felelős gondoskodást!

A fotókat köszönjük! Összeállításunkban igyekeztünk valamennyi gyermek állatkáját feltüntetni. Ha valakié mégis kimaradt, elnézést kérünk érte.