Gazdijogsi a napköziben

Napközis csoportjaink a Gazdijogsi Mini játékkal - az Állatvédelmi Cselekvési Terv Kidolgozásáért és Végrehajtásáért Felelős Kormánybiztosi Titkárság ingyenes szakmai anyagával – foglalkoztak a héten. Az elméleti tananyagot és a színes gyakorlati kártyákat tartalmazó csomag használatával tanítványaink megtanulták Guba, a kutya és Kormi, a macska gondozásának alapfeltételeit. Beszélgettek a lovak ellátásáról és gondozásáról is. Megismerték a kutya, a macska és a ló alapszükségleteit és a felelős tartásukhoz szükséges alapfelszerelést. Megtudták azt is, mikor, miért szükséges az állatokat állatorvoshoz vinni. A kis gazdik a játék során tartalmas, hasznos tudást szereztek, bízunk abban, hogy az állatokkal kapcsolatos későbbi döntéseiket, választásaikat ez a tudás pozitívan fogja befolyásolni. Megismerték a kisállatok alapszükségleteit és a felelős tartásukhoz szükséges alapfelszerelést. Megtanulták, mikor, miért szükséges a kisállatokat állatorvoshoz vinni.

További képek itt