November hónap osztálya – 8.a

November hónapban a pontszerzést a versenyek határozták meg. Hetedik és nyolcadik évfolyamos diákjaink OÁTV-n vettek részt. Nyolcadikosaink mindkét osztályból (hat illetve nyolc fővel) a Baky Ágnes matematika versenyen képviseltették magukat. A 7.b osztály négy tanulója városi, az egészséges életmód tematikájában rendezett versenyen mérettették meg magukat. A 8.a osztály látta el aktuálisan a havi ÖKO-járőr szerepét, valamint aktívan segédkeztek a könyvtár rendezésénél. A hetedik évfolyamosok által igényelhető, valamint az iskola pályázaton nyert notebookjai a 7.a osztályosok segítségével kerültek átmeneti helyükre. A versenyek mellett a hulladékcsökkentési témahéten való aktivitás is pontokat jelentett egy-egy osztálynak.
A ranglista novemberben a következőképp alakult:
1. 8.a 796 pont
2. 7.a 727 pont
3. 5.a 705 pont
4. 6.b 681 pont
5. 8.b 635 pont
6. 5.b 619 pont
Legkevesebb hiányt a 7.a osztály szerezte, míg legtöbb dicsérettel a 6.c, valamint a 8.a osztály
büszkélkedhetett! Gratulálunk!