Boldog Karácsonyt!

Iskolánk tanulói Charles Dickens „Karácsonyi ének” című regényének egy mai adaptációját láthatták a Dunaújvárosi Evangélikus Templomban karácsonyi műsor gyanánt az idei évben. Az 5.A, az 5.B osztály és az alsósok alkotta énekkar hetekig készült arra, hogy ezen a napon kiállhassanak iskolatársaik elé ezzel a régi, de üzenetét sosem vesztő történettel.  Bízunk benne, hogy sikerült elgondolkodtatni tanulóinkat, hogy mai, anyagias világunkban hajlamosak vagyunk megfeledkezni az igazi értékekről, legfőképpen a szeretetről.

Az énekkart Szabó Tünde készítette fel, a színdarabot és a táncbetéteket Szombat Katalin és Pillár Balázs osztályfőnökök tanították be.

Ezúton kívánunk minden tanulónknak és családjaiknak boldog, békés karácsonyt és sikerekben gazdag új évet!

További képek itt