Szerdán papírgyűjtés és akadályverseny

2014. szeptember 24-én papírgyűjtést és akadályversenyt tartunk. A tanév első nagy programja már hagyományosan szeptember utolsó szerdájára esik, remélhetőleg most is még szép időben. Reggel 7:00 és 8:00 között várjuk az összegyűjtött papírt iskolánk felső udvarára. Ha minden igaz, a konténer már előző este az udvaron lesz, így pontosan el tudjuk kezdeni a bepakolást. Figyelem! Ameddig iskolánk valamelyik dolgozója személyesen nem mérte le a papírt, addig ne tegyék be a konténerbe! Minden osztály gondoskodjon mérlegről! Ahol a tanító néni azt kérte, hogy mérjék le otthon a papírt, ott kérjük ne feledkezzenek meg erről. Bármelyik tanár nénihez vagy bácsihoz lehet menni méretni, csak mondjátok, melyik osztálynak hoztátok. Amit lemértetek, rögtön be is kell vinni a konténerbe!

Ne felejtsétek el, hogy ez a papírgyűjtés a DÖK kasszáját gyarapítja, ami később a tanév folyamán visszakerül hozzátok valamilyen formában. Az alsósok többek között újabb játékokat szeretnének vásárolni, míg a felsősök az "Év Osztálya" címért versenyeznek, amibe bele fogjuk számítani a hozott papírt.

A papírgyűjtés után tanulunk egy kicsit, majd kezdetét veszi az osztályok közti akadályverseny. A felsősök programját a nyolcadikosok szervezik, és szokás szerint a Duna-partra fogunk ellátogatni az izgalmasabbnál izgalmasabb versenyszámokért.

Jó szórakozást mindenkinek!

papir