A ballagásról

Kedves Vendégeink!
Mai ballagási ünnepségünk - a szokaltan körülmények miatt - a felső udvaron kerül megrendezésre, a kapu mögötti területen.
A virágokat 16:30 és 16:45 között tudják átadni a gyerekeknek a tantermekben. 16:45-kor az utolsó osztályfőnöki óra veszi kezdetét, kérjük önöket, hogy ezt már ne zavarják meg. Az iskolába a hídon tudnak ki- és bejutni, a ballagó diákok is az utcán keresztül fognak érkezni!
A műsort a sorfal mögötti területekről tudják megtekinteni. A sorfalon belüli részen elhelyezett székeket a gyerekeknek biztosítotjuk. Ülőhelyet nagyon korlátozott számban tudunk biztosítani a ballagó diákok mögötti részen.
Az iskola udvarára érkezhetnek az óvoda felöli kapun is, talán az még praktikusabb is.
Kérjük, hogy tiszteljék meg tanulóinkat azzal, hogy az udvaron nem dohányoznak!
Megértésüket és türelmüket előre is köszönjük!