Elballagtak nyolcadikosaink

A mai napon elérkezett a búcsú ideje. Csaknem nyolcvan tanulónk számára értek véget a petőfis évek. Jó volt utoljára együtt látni azokat, akiket nyolc éven keresztül láttunk felcseperedni. A ballagáson rengeteg díjat és elismerést tudtunk átadni. Díjaztuk a legeredményesebb tanulókat, valamint azokat, akik a legtöbbet tették az osztályért vagy éppen az egész iskoláért. Több, mint harminc jutalomkönyvet adhattunk át, és szívünk szerint mindenkinek adtunk volna egy kedves emléket. Rendes Linda (8.A) "Jó tanuló, jó sportoló" állami elismerésben részesült. Mátrai Kristóf (8.A) az "Év segítője" díjat kapta kiemelkedő közösségi munkájáért. Az "Év diákja" díjat pedig Bognár Balázs (8.C) nyerte, köszönhetően nyolc éven át tartó kiváló tanulmányi eredményeiért, és versenyeken való részvételéért. A ballagási műsor részeként volt tanítványai búcsúztak el két nyugdíjba vonuló kollégánktól: Tóthné Véner Éva nénitől és Maletáné Szabó Kati nénitől.

A ballagási műsort a 7.A és a 7.B osztály szervezte. Köszönjük a segítséget minden felsős tanulónknak és kollégánknak az iskola feldíszítéséért! KÉPEK ITT

A duol.hu képei

A dunaujvaros.com cikke és képei