Tankerületi Angol Nyelvi Vetélkedő

Iskolánk angol nyelvi versenyt hirdetett városunk és környéke 3-4. osztályos tanulói számára. Mikulásnapi játékos angol nyelvi vetélkedőnkre tankerületünk több iskolája ellátogatott. Szerettel fogadtuk vendégeinket, akik 2-2  fős csapatokban általános és tagozatos kategóriában is összemérték tudásukat iskolánk tanítványaival.

A versenyeredmények bizonyítják, hogy már a 3-4. évfolyamos tanulóknak is lehet, van értékes szókincse idegen nyelven - az Iskola, Otthon, Öltözködés, Szabadidő, Időjárás, Évszakok, Város, Vásárlás, Számok, Állatok témakörében. Játékos nyelvi vetélkedőnkről mind a 28 résztvevő gyermek boldog mosollyal, elégedettséggel és ajándékkal távozott.

Köszönet Hekkelné Imre Györgyi szakmai munkaközösségvezető tanárnőnek, hogy idei vetélkedőnket hat iskola örömére megszervezte.

Petőfis tanítványainkra különösen büszkék vagyunk:

Varga Gergő és Sárosi Bianka – I.hely,

Sóti Emma és Csőregi Zalán – II.hely,

Tonka Barbara és Páhi Alex – III.hely,

Balogh Ludovika és Cseh Tamás – III.hely.

angol eredm2018A résztvevő iskolák:

Adonyi Szent István Általános Iskola és AMI

Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola

Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola

Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola

Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskola

Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola

Köszönjük, hogy itt voltatok! Mindenkinek gratulálunk!

Valamennyi felkészítő pedagógus munkáját köszönjük.

A versenyről képeket a galériánkban tekinthetnek meg!

>>Tovább a képekhez>>