Hogy áll az "Év Osztálya" verseny?

A földszinti aulában megtekinthetitek a helyezéseket a plakáton. FIGYELEM: mindig azt az eredményt látod, amit az osztályod azon a héten elért! Tehát nem összesített eredményt látsz, hogy legyen azért egy kis izgalom benne. Még minden osztálynak megvana lehetősége, hogy javítson eredményén, a verseny még teljesen nyílt! Na jó, annyit most itt elárulunk, hogy az első héten a 8.C osztály veszített a legkevesebbet a 100 pontjából, a második héten pedig a 8.A!

Dolgozóink nevében szeretnénk megköszönni minden felsős diákunknak, hogy a versenyt komolyan veszik, és láthatóan szebb és tisztább lett iskolánk! Jobban odafigyeltek a házi feladatokra és arra is, hogy felszerelésetek hiánytalan legyen! Ígérjük, mi sem leszünk hálátlanok...

tu