Köszönetnyilvánítás

A Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskola vezetése, dolgozói és tanulói nevében ezúton szeretnék köszönetet mondani, a Dunaújvárosi Hátrányos Helyzetűek Foglalkoztatásáért Nonprofit Kft. ügyvezető igazgatójának, Bánkuti Zsolt Úrnak az iskolaudvarunkat körülvevő kerítés javításában, megújításában és festésében nyújtott szervező és segítő munkájáért.

A Római városrész szociális célú város rehabilitációja KDOP-3.1.1/D2-12-k1-2012-0004 pályázat keretein belül a kft önkéntesek szervezésében és saját foglalkoztatottjainak megbízásával kisebb csodát tett a környezetünkben példát mutatva a segítségnyújtás és önkéntesség területén.
Bízva további együttműködések lehetőségében kívánunk sok sikert elkövetkező munkáikhoz!

Tisztelettel:

Rideg István

Dunaújváros, 2014. október 07.