Határtalanul! - adománygyűjtés

Kedves Szülők!

Iskolánk 7. évfolyamos diákjai a Határtalanul pályázat keretében meglátogatják a Erdélyben, Déván a Böjte Csaba nevével fémjelzett, Szent Ferenc Alapítvány által fenntartott gyermekotthont, ahol átadják iskolánk által begyűjtött adományokat. Májusban adományok gyűjtésében szeretnénk a segítségüket kérni. A legjobban a tartós élelmiszereknek örülnek (cukor, rizs, tészta, olaj, zsír, gríz, kakaópor, ételízesítő, májkrém, halkonzerv, löncshús, csokoládékrém, lekvár, teafű, citromlé stb.). Az ennivaló mellett nagyon sok mosópor, tisztítószer, szappan, tusfürdő, sampon, dezodor, fogkefe, fogkrém fogy el. Papír-zsebkendőre, WC papírra, női betétre, alap gyógyszerekre (láz- és fájdalomcsillapító, torokfertőtlenítő), vitaminokra is folyamatosan nagy mennyiségben szükségük van.
Mivel a gyerekek többsége iskoláskorú rengeteg vonalas- és kockásfüzetet, ceruzát, tollat, radírt, csomagolópapírt/füzetborítót, ragasztót, A4-es fénymásolópapírt használnak el.
Viszonylag kevés adomány érkezik cipőkből, és a cipők nagyon gyorsan elhasználónak. Főleg a 39-42-es méretű cipőkből van hiány.

Cukorkával és csokoládéval is szívesen meglepnénk őket.

Minden adományt örömmel fogadunk. Kérjük Önöket, hogy az osztályfőnököknek adják át felajánlásaikat, akik eljuttatják ezeket a két hetedikes osztályfőnöknek: Biró Éva Zsuzsanna és Tassy Zsuzsanna tanárnőknek.