Környezetvédelmi világnap

A környezetvédelmi világnap célja széles körben felhívni a figyelmet a környezetszennyezés következményeire, elősegíteni az együtt gondolkodást és a közös cselekvést, terjeszteni a fenntartható fejlődés eszméjét. Ezek mögé a nemes célok mögé sorakoztak fel alsós kisdiákjaink június 5-én délelőtt. Természetesen mindezt játékos formában, élményeken keresztül valósították meg, hogy maradandó tudással vértezzék fel magukat. Volt egy kis kukázás, hogy a megfelelő hulladék a neki legjobb helyre kerülhessen, volt egy kis Föld-mentő akció a levegő tisztaságáért és bolygónk megóvásáért és kirakózással valósult meg csodálatos élőhelyünk ideális képe.
honlap kornyv
Az elkészült fotók ékesen bizonyítják, hogy a program újabb lépéssel támogatta meg az alsós kisdiákok környezetvédelmi szemléletének megerősítését.
Köszönet mindezért Johan Katinka tanító néninek.