Osztályképvásár - segítsük Gergőt!

Kedves Szülők, Kedves Tanulóink! Elkészültek az osztályképek, melyeket Peitler Gergő 6.A osztályos tanulónk tanulónk segítése céljából kezdünk hamarosan árusítani. A mellékelt linken található mind a 21 osztályunk fényképe. Osztályonként 6 darab kép. A képek témái:

1. "Sima"
2. "Átkarolós"
3. "Szív-mutatós"
4. "Lányok puszi, fiúk izommutogatós"
5. "Hátulról visszafordulós"
6. "Ahogy ti kértétek" (ölelgetős, mutogatós, dab-elős, stb.)

Kérjük, hogy keressétek meg saját osztályotokat, és a fenti számozás szerint válasszátok ki, hogy melyik képet, képeket szeretnétek. A számokat a vételárral (350 Ft/db) küldjétek be az iskolába.

IDE KATTINTS AZ OSZTÁLYKÉPEKÉRT

A képek száma látható a képek alatt is, ez azonban eltűnik.

Ha viszont a kép felett a jobb oldalon az "i" betűre kattintotok, akkor oldalt megjelenik a kép száma az "információ felirat alatt".

Felhívjuk a figyelmeteket, hogy a feltöltött képek még nem tartalmazzák a képek végleges feliratozását (iskola, osztály) és esetleges korrekcióit. Természetesen a most átlósan olvasható szöveg a nyomtatott képeken nem lesz rajta.

Rendelési határidő: 2017. május 22. A képek várhatóan május 29-ig megérkeznek.