Tablók 2000-2010

Utolsó frissítés: 2012. augusztus 24. péntek Közzétéve: 2012. július 23. hétfő

2000/01
8.A osztály
Osztályfőnök: Farkasné Boldog Andrea

Arros András, Bánóczki Mariann, Csicskovics Béla, Gondán Magdolna, Gyenei Balázs, Gyenes Gergő, 
Győrfi Renáta, Héger Gábor, Horváth Dóra, 
Horváth Olívia Dóra, Istenes Ivett, Kéri Róbert, 
Klép Tamás, Kocsó Endre Előd, Kollarics Béla, 
Parrag Viktória, Pók Norbert, Potyondi Gábor, 
Rabóczki Vilmos, Schmidt Milán, Szöböllődi Anita, 
Sztraka Margit, Tóth Ákos, Tóth Eszter, Varjas Dániel, Veres Nikolett

 

2000/01
8.B osztály
Osztályfőnök: Nagy Gabriella

Benedeczki Anikó, Bognár Gubcsai János, Dévics Krisztina, Gráczer Mónika, Horváth Ágnes, 
Horváth István, Kemenes János, Lakatos Tibor, 
László Csilla, Mezei Márta, Nagy Gábor, Nagy Noémi, Pásztor Piroska, Pock Tamás, Radics Péter, 
Sarok Bernadett, Sinka Gábor, Skordai Balázs, Szalontai Gabriella, Szép Vivien, Takács Renáta, 
Ujvári Zsanett, Varga Katalin, Vígh Csaba, 
Zámbó Piroska 


Szkennelt változat - Köszönjük Gráczer Mónikának!

 

2001/02
8.A osztály
Osztályfőnök: Horváth Andrásné

Bajnok Csilla, Bedecs Petra, Boldis Szabina, 
Borbély Renáta, Borbély Erzsébet, Bosnyák Balázs, Czellár Petra, Dócs Brigitta, Eksmidt Roland, 
Farkas Rita, Horváth Zsófia, Jakab Ármin, Kiss Anikó, Kovács Adrienn, Kővári László, Kubanek René, 
Kun Zsolt, Léhi Nikolett, Lőrincz Péter, 
Miskovicz Katinka, Nagy Melinda, Nagy Rita, 
Pintér Patrícia, Radics Zoltán, Sneff Balázs, 
Szaniszló Csaba, Szilágyi Roland, Vizi Nikolett

 

2001/02
8.B osztály
Osztályfőnök: Tóthné Véner Éva

Angyal Nóra, Balázs Viktor, Bodor Vivien, Bucsai Krisztián, Engl Tibor, Farkas Péter, Horváth Anita, Horváth László, Horváth Tibor, Juhász Gábor, 
Katus Gábor, Kolos Péter, Malácsik Jenő, 
Mankovics Tamás, Melkvi József, Nagy Attila, 
Pánmdi Krisztián, Pásztor Tibor, Páger Béla, 
Porteleki Gábor, Radó Attila, Sétáló Tamás, 
Sipos József, Solymosi Barbara, Sumblea Krisztina, Szőcs Attila, Szűcs Alex, Takács Petra, Tóth Csilla, Zachariás Andrea


Köszönjük Kolos Péternek!

 

2002/03
8.A osztály
Osztályfőnök: Tóth Tiborné

Ács Tibor, Balogh Adrienn, Baracskai Zsolt, 
Berczi Tamás, Béres Szabolcs, Boldis Szandra, 
Dömötöri Gyula, Gerényi Mihály, Győrfi Ádám, 
Horváth Anett, Horváth Tünde, Imre Mercédesz, 
Kéri Anita, Löttös Barbara, Mestyán István, Muhari Attila, Nagy László, Őri Veronika, Pál László, Pozsgai Tamás, Sándor Anita, Szűcs Anita, Tóth Henriett, 
Vásárhelyi Ágnes

 

2002/03
8.B osztály
Osztályfőnök: Imre Györgyné

Baliga Gitta, Barta Tímea, Balogh Eszter, Eloga László, Fogarasi Júlianna, Gadanecz Kitti, Galanisz Nikandrosz, Hirtling Alexandra, Horváth Anita, Kerti Ilona, Kovács Bernadett, Kremmer Diána, Liszkai Tamás, Lökös Árpád, Lőkös Balázs, Medve László, Mészáros Tímea, Molnár Mihály, Orsós Erzsébet, Péter Balázs, Poroszkai Marietta, Szabó Vivien, Tóth Róbert, Varga János, Vuleta Zoltán

 

2003/04
8.A osztály
Osztályfőnök: Lendvainé Tassy Zsuzsanna

Agócs Dóra, Alpek Flóra, Dudás Zoltán, Deák Zsófia, Fánczi Beáta, Fekete András, Frigyer Szilvia, 
Gyenes Ádám, Horváth Brigitta, Jonkl László,
Kiss Dávid, Klép Norbert, Komjáti Csaba, Krupják Zsolt, Kuhár Krisztián, Lábas Dániel Kristóf, 
Maczula Alexandra, Orova Zsófia, Pálics Dorottya, Szabó Mariann, Szaniszló Péter, Szilágyi Olga, 
Szöllősi Eszter


Köszönjük Frigyer Szilviának!

 

2003/04
8.B osztály
Osztályfőnök: Biró Éva Zsuzsanna

Bazsó Beatrix, Balogh Tibor, Bárdi Hajnalka, 
Bártfai Gábor, Csete Kitti, Dzsugán Adél, Gubicza Csilla, Gyurkovics Péter, Hajor László, Kasza Zsolt, 
Kerkuska Alexandra, Kirilla Miklós, Kiss Dóra, 
Krupa Roland, Lévai Tamás, Mendi Dávid, Mintál Adrienn, Nagy Diána, Papp József, Sümegi Andrea, 
Szobácsi Renáta, Vagyóczki Erika, Wittner Alexandra

 

2003/04
8.C osztály
Osztályfőnök: Maletáné Szabó Katalin

Angyal Richárd, Bata Gergő, Bauer Kitti, Borda Barbara, Dénes Bernadett, Engl Tímea, Erdélyi Gabriella, 
Erdei Tibor, Fodor Zsolt, Gálosfai Anett, Huszár Anikó, Illésy Péter, Iker Virág, Klamerusz Alexandra, 
Knápik Balázs, Kovács József, Kovács Péter, 
Köhler János, Mohai Bernadett, Móró Viktória, Oláh Zita, Sarok Krisztián, Szőke Katalin, Tényi József, 
Váradi Viktória

 

2004/05
8.A osztály
Osztályfőnök: Nagy Gabriella

Alpek Anna, Bálint Anna, Bálint Dóra, Bernáth Tamás, Czakó Soma, Fejszés Ivett, Fejszés Kitti, Fischer Ádám, Fogas Fruzsina, Gálosfai Viktor, Gelman István, Kaprielián Viken Márk, Kiss András, Kontra Szabolcs, Kovács Enikő, Krupa Adrián, Koós Ágnes, 
Lackner Attila, naumov Noémi, Németh Nikoletta, Nyerges Attila, Ráth Fristóf Olivér, Sumblea Viktória, Szabó Péter, Varga Tímea, Veress Tímea, 
Veress Gertrúd

 

2004/05
8.B osztály
Osztályfőnök: Dr. Szalai Lászlóné

Fekete Judit, Fodor Viktória, Gálfi Attila, Horváth Róbert, Huszár Zoltán, Kálóczi Noémi, Kocztur László, 
Kovács Krisztina, Kurucz Mihály, Rezer Harri, 
Reizer Rajmund, Sándor Roland, Szalai Alexandra, Szentirmai Gábor, Tóth Pál

Amennyiben redelkezik az osztály tablóképével, kérem kattintson ide!

 

2004/05
8.C osztály
Osztályfőnök: Kupi Hedvig

Bártfai Norbert, Bedák János, Csajbók Tamás, Gentischer Antal, Gombita Tibor, Horváth Brigitta, 
Juhász Gergely László, Kalmár Gyula, Kádár László, Nagy Vivien, Paholló Dániel, Radó Tibor, Sraj Bernadett, Takács Gábor

 

2005/06
8.A osztály
Osztályfőnök: Tóthné Véner Éva

Agócs Réka, Anda Bianka, Balogh Adrienn, 
Bárány Fanni, Berczeli Dávid, Bogó Roland, 
Boldis Gergely, Borbély Csaba, Czehmeiszter Szilvia, Csőgér Leila, Etelvári Dorottya, Faragó Enikő, 
Gódány Imre, Győri Bernadett, Horváth Ádám, 
Hrozik Márk, Juhász Tibor, Kádár Klaudia, Kiss Klaudia, kozma Nikolett, Kristóf Péter, Léhi Vivien, Lizák Péter, Marczinus Dávid, Németh Flóra, Németh Konrád, 
Radák Zsolt, Rózsa Enikő, Szabolcs László, 
Szilágyi Rózsa, Szllosi Luca, Tóth Nóra, Végh Dóra

 

2005/06
8.B osztály
Osztályfőnök: Horváth Andrásné

Antal András, Bálint Fanni, Dobrovits Dániel, 
Gubicza Mihály, Gyurkovics Dóra, Hegedűs Piroska, Horváth Csilla, Keller Szilvia, Kovács Balázs, 
Kovács Eszter, Kővári Barbara, Neszvecskó Milán, 
Ócsai Eszter, Petró Ingrid, Simon Boglárka, Takács Kitti

 

2005/06
8.C osztály
Osztályfőnök: Voleinné Szlávik Judit

Belovári Vivien, Czövek József, Für Vivien, Filotás Anita, Fuszenecker Éva, Filla Tamás, Kis Norbert, Kúr Dávid, Németh Dorina, Ötvös István, Pálfi Norbert, Soós Dóra, Soós Péter, Szilágyi Krisztián, Tóth Sándor, 
Varga S. Milos, Varga Orsolya, Viszlai Bettina, Vukájlovics Milán, Zachariás Tímea

 

2006/07
8.A osztály
Osztályfőnök: Hingyi Anikó

Bonev Dániel, Bőle Zsombor, Deák Máté, Dudás Tamás, Engel Nóra, Erdélyi Dominik, Fábián Flóra, 
Faragó Anikó, Fekete Katalin, Fodor Kitti, 
Gáncs Orsolya, Győrfi Tamás, Hagymási Mirtyll, 
Hrozik Nóra, Hruby Tamás, Koncz Bernadett, 
Kovács Dániel, Kovács Károly, Krupják Hedvig, 
Majdor Gábor, Miklán Klaudia, Nagy Kitti, 
Nádassy Zsuzsanna, Narancsik Dávid, Németh Zsolt, Orova Dorina, Piatek Páris, Selmeczi Evelin, Sütő Viktor, Szabó Dóra, Szigeti Imola, Varga Kinga, Wolf Péter

 

2006/07
8.B osztály
Osztályfőnök: Imre Györgyné

Ármos Vivien, Bagi László, Bán Olivér, Bártfai Szilvia, Csicskovics Balázs, Detrik Dániel, Gazdag Tímea, 
Grőb Gabriella, Herceg Ferenc, Juhász Ágnes, 
Kaltner Petra, Kaszala Attila, Kirilla Tamás, Kojó Tamás, Kosztopulosz Dávid, Kovács Klaudia, 
Matolcsi Zsuzsanna, Mérei Mónika, Molnár Renáta, Pásztor János, Péter Dorina, Radnó Zsolt, Szágos Tibor, Szalai Adrienn

 

2006/07
8.C osztály
Osztályfőnök: Tóth Tiborné

Ács Anett, Barcsi Gábor, Bauer Szandra, Csőke Dóra, Finta Károly István, Fekete Kálmán, Juhász Róbert, Juhász Tímea, Keller Alexandra, Koós Károly, 
Mikulecz Zsolt, Nagy Noémi, Németh Dániel, 
Németh Patrícia, Nyeste Nikolett, Pálfi Balázs, 
Renkecz Rita, Sándor Norbert, Szabados Dorina, 
Szundi Kitti, Ujvári Vivien

 

2007/08
8.A osztály
Osztályfőnök: Biró Éva Zsuzsanna

Ásványi Nikolett, Baliga Milán, Bernáth Zoltán, 
Bonev Máté, Chinzorig Cenguun, Dénes Attila, 
Farkas Regina, Flaisz Alexandra, Horváth Dóra, 
Keszi Zsombor, Kiss Bence, Marton Ádám, 
Márton Noémi, Molnár Dorottya, Narancsik Tamás, 
Nyiri Viktória, Orova Regina, Pordán Péter, 
Puskás Leila, Remenár Brigitta, Rózsa Beatrix, Szebenyi Attila, Szöböllődi Márk, Szőke Noel, 
Zágoni Dóra

 

2007/08
8.B osztály
Osztályfőnök: Árvai Gyöngyi

Barna Claudia, Bieganski Adrienn, Bölcsföldi Ferenc, Bucsai Henrietta, Cseh Richárd, Etelvári Balázs, 
Farkas Gréta, Fogta Péter, Horváth Ádám, Huszár Csilla, Kiss Renáta, Keresztes András, Motyovszki Patrícia, Papp László, Szabadi Katalin, Szabó Dávid, 
Szabó László, Szalánczi Gergő, Tamás Dóra, 
Téglás László, Tiba Dóra, Ürmös László

 

2007/08
8.C osztály
Osztályfőnök: Lendvainé Tassy Zsuzsanna

Antal Nikolett, Bach Dávid, Galanisz Panajotisz, 
Gódány László, Horváth Csilla Bernadett, Lévai Zsolt, Markovics Adrienn, Nagy István, Németh Andrea, 
Oroszi Krisztián, Pintér Gréta, Scheffer Vivien, 
Skanda Milán, Soós Viktória, Sraj Krisztián, 
Szakács Attila, Szentirmai Norbert, Tukora Szabina

 

2008/09
8.A osztály
Osztályfőnök: Maletáné Szabó Katalin

Anda Vilmos, Balogh Ákos, Bán Kornélia, Bellovits Lilla, Deák Bálint, Fábián Csilla, Fazekas Anett, Horváth Daniella, Jankovics Balázs, Király Benjamin, Kiss Zoltán, Kovács Benjamin, Kovács Diána, Kuti András, Lambert Anna, Lehrreich Kata, Lupkovics Melinda, Martin Patrik, Matolcsi András, Mekler Ádám, Nagy Lilla Adrienn, Narancsik Judit, Naumov Emese, Németh Luca, Nyerki Emil, Pasinszky Nikolett, Plézer István, Szendi Martin, Székely Márton, Tímár Krisztina, Tóth Bence, Várnai Péter, Zemankó Benni

2008/09
8.B osztály
Osztályfőnök: Nagy Gabriella

Bella Enricó, Borbély Gabriella, Bujka Árpád, Czehmeiszter Erika, Debiec Jennifer Vivien, Dénes József, Farkas Ádám, Gelencsér Bernadett, Héring Regina, Hunkár Anikó, Juhász Tamás, Kádár Tamás, Kaszala Tamás, Kiss Jenna, Kosztopulosz Harisz ,Mikulecz Péter, Németh Ádám, Papp Enikő, Sándor Szabolcs, Selmeczi Mercédesz, Szabó Nikolett, Szabó Zita Johanna, Szalai Ádám, Szloboda Márk, Tömöri Lajos, Vagyóczki János

2009/2010
8.A osztály
Osztályfőnök: Hingyi Anikó

 

t109s

 

Baksai Barbara, Boldis Bence György, Erős Ádám, Fábián Szilvia, Faragó Szilvia, Faragó Károly, Farkas Milán, Gebhardt Áron, Győrfi Marcell, Hartmann Máté, Hajdu Bence Ádám, Hevér Kitti, Horváth Ádám, Iker Lili, Kálmán Benett, Kondor Károly, Koós Gábor, Kovács Szilárd, Magyar Norbert, Meskál Mátyás, Nagy Levente, Nagy Péter, Németh Izabella, Petrik Eszter, Sós Vanda Viktória, Szabó Jusztina, Szabó Viktor, Tanyi MArtin, Wolf Olivér Ádám

 

2009/2010.
8.B osztály
Osztályfőnök: Voleinné Szlávik Judit

 

Belovári Alexandra, Bordás Charley Jefrey, Czövek Tünde, Dénes Nikolett, Dóka Bence Dániel, Farkas Dániel Norbert, Fitos Dóra, Fuszenecker Bettina, Góg Regina, Hoffer Dávid, Hruby Gellért, Jankovics Orsolya, Korózs Bernadett, Kovács Tímea, Kungl Máté, Maróti Judit Georgina, Nagy Liliána Nóra, Pasinszky Vivien, Pálics Marcell, Serák Vivien, Somoskövy Bence, Sraj Renáta, Szabó Krisztián Dávid, Szili Dávid, Tamás Péter Dániel, Teleki Vivien, Varga Andrea, Varga Gábor, Vátkai Luca